برنامه کودی یا فرمول غذایی در واقع بخش بسیار مهمی است که یک تولید کننده و یا یک گلخانه دار باید به آن توجه کافی را داشته باشد. بسیاری از تولید کننده ها به صورت سنتی و یا حتی نیمه سنتی در بستر کشت خاک اقدام به تولید خیار میکنند. این برنامه کودی می تواند به افزایش کیفیت و کمیت محصول شما کمک کند علاوه بر این با حفظ سلامتی بوته ها موجب برداشت طولانی تر و بیشتر شما در هر دوره کشت می گردد.

لطفا دقت کافی را داشته باشید که این برنامه کودی مخصوص کاشت بهاره و خاکی خیار گلخانه ای می باشد در صورتی که کاشت هیدروپونیک و یا پائیزه دارید از سایر برنامه های تغذیه ای خیار استفاده نمائید.

شما می توانید نمونه فرمول غذایی خیار گلخانه ای را در زیر مشاهده نمائید اما مقادیر کودها در این نمونه همه 0000 در نظر گرفته شده جهت دانلود و دریافت مقادیر صحیح این کودها لطفا این فایل را خریداری نمائید.

 

برنامه کودی خیار، کاشت خاکی بهاره
برنامه کودی خیار، کاشت خاکی بهارهاین برنامه غذایی مخصوص خیار گلخانه ای در شرایط کاشت خاکی و کاشت بهاره می باشد. در صورتی که شما کاشت هیدروپونیک و یا کاشت پائیزه انجام می دهید بهتر است از برنامه های کودی مخصوص کشتهای هیدروپونیک و یا برنامه مخصوص کاشت پائیزه استفاده کنید.
توضیحات بیشتر
قیمت : 189000 تومان

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

اشتراک
0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

چرا برنامه های کودی سوسن گل را انتخاب کنیم؟

برنامه ها و توصیه های کودی سوسن گل از منابع علمی و دقیق استخراج شده است.توصیه های کودی سوسن گل بر پایه کودهای در دسترس، ارزان و با گرید کشاورزی تنظیم شده است.برنامه های کودی در سوسن گل توسط متخصصان علوم تغذیه گیاهی تهیه و تنظیم می شود. 

شماره تماس: 09038928600

info@soosangol.ir