پرورش لیلیوم

سوسن گل با افتخار اولین کتاب فارسی تولید و پرورش لیلیوم را با عنوان پرورش سوسن ها تهیه و در دسترس عموم علاقمندان و تولید کنندگان لیلیوم و دانشجویان و اساتید این حوزه قرار می دهد.

کتاب لیلیوم یا پرورش سوسن ها راهنمای مناسبی برای یک پرورش دهنده لیلیوم تازه کار و یا حتی حرفه ای است. در کتاب لیلیوم به بسیاری از سوالات که یک پرورش دهنده چه در ابتدای دوره کاشت و چه در طی دوره کاشت و پس از برداشت با آن روبرو است پاسخ داده می شود. مطالب این کتاب توسط پرورش دهندگان لیلیوم که سال ها به تولید و پرورش لیلیوم مشغول بوده اند، از کتاب ها و مقالات علمی معتبر جمع آوری شده وتلاش شده تا آنجا که ممکن است به صورت خلاصه و شفاف به مطالبی پرداخته شود که مورد نیاز یک پرورش دهنده لیلیوم است.

در کتاب پرورش سوسن ها یا لیلیوم به مواردی همچون پراکنش جغرافیای لیلیوم ها، تکثیر لیلیوم و روش های مختلف تکثیر، کاشت داشت و برداشت لیلیوم، انبارداری پیاز یا سوخ لیلیوم و دماهای مورد نیاز پیازهای لیلیوم، اصول تغذیه و آبیاری لیلیوم ها، مبارزه با آفات و بیماری های لیلیوم، شرایط محیطی مورد نیاز لیلیوم، شرایط گلخانه مناسب کاشت لیلیوم و ... پرداخته می شود. در این کتاب شما یاد میگیرید که چطور خودتان لیلیوم ها را تکثیر کنید و یا اینکه چطور می توانید از پیازهای لیلیوم چندین بار گل بگیرید. گل لیلیوم یکی از پر مصرف ترین گل های شاخه بریده است که به صورت گلدانی هم قابل پرورش می باشد. توجه داشته باشید عدم دقت و مطاعه کافی ممکن است موجب شود که شما با افت کیفیت گل و یا با از دست دادن کل پیاز لیلیوم خود شوید و خسارت شدیدی را متحمل شوید.

در زیر فهرست و برخی از صفحه های این کتاب را مشاهده می کنید برای دانلود کامل کتاب پرورش سوسن ها یا همان لیلیوم لطفا این فایل را خریداری فرمائید.

 

کتاب پرورش لیلیوم
کتاب پرورش لیلیومکتاب لیلیوم یا پرورش سوسن ها راهنمای مناسبی برای یک پرورش دهنده لیلیوم تازه کار و یا حتی حرفه ای است. در کتاب لیلیوم به بسیاری از سوالات که یک پرورش دهنده چه در ابتدای دوره کاشت و چه در طی دوره کاشت و پس از برداشت با آن روبرو است پاسخ داده می شود. مطالب این کتاب توسط پرورش دهندگان لیلیوم که سال ها به تولید و پرورش لیلیوم مشغول بوده اند، از کتاب ها و مقالات علمی معتبر جمع آوری شده وتلاش شده تا آنجا که ممکن است به صورت خلاصه و شفاف به مطالبی پرداخته شود که مورد نیاز یک پرورش دهنده لیلیوم است.
توضیحات بیشتر
قیمت : 149000 تومان

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

اشتراک
0
  • اولین نظر را شما بدهید

چرا برنامه های کودی سوسن گل را انتخاب کنیم؟

برنامه ها و توصیه های کودی سوسن گل از منابع علمی و دقیق استخراج شده است.توصیه های کودی سوسن گل بر پایه کودهای در دسترس، ارزان و با گرید کشاورزی تنظیم شده است.برنامه های کودی در سوسن گل توسط متخصصان علوم تغذیه گیاهی تهیه و تنظیم می شود. 

شماره تماس: 09038928600

info@soosangol.ir