برنامه کودی یا فرمول غذایی در واقع بخش بسیار مهمی است که یک تولید کننده و یا یک گلخانه دار باید به آن توجه کافی را داشته باشد. بسیاری از تولید کننده ها به صورت سنتی و یا حتی نیمه سنتی در بستر کشت خاک اقدام به تولید خیار میکنند. این برنامه کودی می تواند به افزایش کیفیت و کمیت محصول شما کمک کند علاوه بر این با حفظ سلامتی بوته ها موجب برداشت طولانی تر و بیشتر شما در هر دوره کشت می گردد.

لطفا دقت کافی را داشته باشید که این برنامه کودی مخصوص کاشت پائیزه و خاکی خیار گلخانه ای می باشد در صورتی که کاشت هیدروپونیک و یا بهاره دارید از سایر برنامه های تغذیه ای خیار استفاده نمائید.

شما می توانید نمونه فرمول غذایی خیار گلخانه ای را در زیر مشاهده نمائید اما مقادیر کودها در این نمونه همه 0000 در نظر گرفته شده جهت دانلود و دریافت مقادیر صحیح این کودها لطفا این فایل را خریداری نمائید.

 

برنامه کودی خیار، کاشت خاکی پائیزه
برنامه کودی خیار، کاشت خاکی پائیزهاین برنامه غذایی مخصوص خیار گلخانه ای در شرایط کاشت خاکی و کاشت پائیزه می باشد. در صورتی که شما کاشت هیدروپونیک و یا کاشت بهاره انجام می دهید بهتر است از برنامه های کودی مخصوص کشتهای هیدروپونیک و یا برنامه مخصوص کاشت بهاره استفاده کنید.
توضیحات بیشتر
قیمت : 189000 تومان

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

اشتراک
0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • نادر

  چهارشنبه 16 فروردين 1396 - حدود 3 سال قبل

  با سلام و تشکر از سایت بسیار خوبتون. امروز پس از دیدن سایت شما برا اولین بار احساس کردم که یک سایت قوی و پر محتوی تو زمینه کشاورزی به ویژه باغبانی وجود داره که ادم میتونه با اطمینان بهش و با استفاده از فرمول های غذایی که بسیار دقیق و کارآمد هستن اقدام به تغذیه و بهینه کردن مصرف کود و افزایش بازده تولید خود کنه. خسته نباشید و ایشالله بیش از پیش موفق باشید.

 • مهدی

  دوشنبه 23 مهر 1397 - حدود 2 سال قبل

  با سلام
  این قیمتی که درج شده فقط قیمت برنامه هست یا کود رو هم شامل میشه؟ اگه نه بایستی کودها رو از کجا تهیه کرد؟
  با تشکر

 • در پاسخ به: مهدی پنج شنبه 26 مهر 1397 - حدود 2 سال قبل

  سلام آقا مهدی
  اینجا فقط برنامه کودی ارائه میشه و تلاش شده بهترین برنامه های تغذیه ای برای گیاهان فراهم شه تا هم بهترین کیفیت را داشته باشید و هم هزینه های کودی شما در مسیر درست قرار گیرند. برای خرید کودها مطابق این برنامه کودی باید از فروشگاه های مطمئن اقدام به خرید نمائید. با تشکر

چرا برنامه های کودی سوسن گل را انتخاب کنیم؟

برنامه ها و توصیه های کودی سوسن گل از منابع علمی و دقیق استخراج شده است.توصیه های کودی سوسن گل بر پایه کودهای در دسترس، ارزان و با گرید کشاورزی تنظیم شده است.برنامه های کودی در سوسن گل توسط متخصصان علوم تغذیه گیاهی تهیه و تنظیم می شود. 

شماره تماس: 09038928600

info@soosangol.ir