برنامه کودی یا فرمول غذایی مخصوص کاشت هیدروپونیک در فصل بهار که بوته ها از سرعت رشد بالاتری برخوردار بوه و نور کافی در اختیار دارند. این محلول غذایی مخصوص کاشت هیدروپونیک خیار گلخانه ای می باشد. بسترهای کشتی مناسب این برنامه عبارتند از کوکوپیت، پیت، آمیخته کوکوپیت و پرلایت و یا راکوول می باشد ولی باید توجه داشت در بسترهای ترکیبی حداقل نصف و یا بیشتر بستر را مواد آلی مانند کوکوپیت و یا پیت تشکیل بدهد.

این برنامه مخصوص کاشت بهاره خیار گلخانه ای به صورت هیدروپونیک است در صورتی که شما قصد انجام کاشت خاکی و یا کاشت پائیزه خیار را دارید توصیه می شود از برنامه کودی مخصوص کاشت خاکی و یا پائیزه استفاده نمائید.

شما می توانید نمونه فرمول غذایی خیار گلخانه ای را در زیر مشاهده نمائید اما مقادیر کودها در این نمونه همه 0000 در نظر گرفته شده جهت دانلود و دریافت مقادیر صحیح این کودها لطفا این فایل را خریداری نمائید.

 

برنامه کودی خیار هیدروپونیک کاشت بهاره
برنامه کودی خیار هیدروپونیک کاشت بهارهاین محلول غذایی مخصوص کاشت هیدروپونیک خیار گلخانه ای می باشد. بسترهای کشتی مناسب این برنامه عبارتند از کوکوپیت، پیت، آمیخته کوکوپیت و پرلایت و یا راکوول می باشد ولی باید توجه داشت در بسترهای ترکیبی حداقل نصف و یا بیشتر بستر را مواد آلی مانند کوکوپیت و یا پیت تشکیل بدهد. این برنامه مخصوص کاشت بهاره خیار گلخانه ای به صورت هیدروپونیک است در صورتی که شما قصد انجام کاشت خاکی و یا کاشت پائیزه خیار را دارید توصیه می شود از برنامه کودی مخصوص کاشت خاکی و یا پائیزه استفاده نمائید.
توضیحات بیشتر
قیمت : 189000 تومان

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

اشتراک
0
  • اولین نظر را شما بدهید

چرا برنامه های کودی سوسن گل را انتخاب کنیم؟

برنامه ها و توصیه های کودی سوسن گل از منابع علمی و دقیق استخراج شده است.توصیه های کودی سوسن گل بر پایه کودهای در دسترس، ارزان و با گرید کشاورزی تنظیم شده است.برنامه های کودی در سوسن گل توسط متخصصان علوم تغذیه گیاهی تهیه و تنظیم می شود. 

شماره تماس: 09038928600

info@soosangol.ir