این محلول غذایی مخصوص کاشت هیدروپونیک خیار گلخانه ای در فصل پائیز می باشد زمانی که میزان نور و طول روز کوتاه می شود و برای افزایش محصول و کیفیت بالاتر، نیازمند دقت بشتری در تنظیم دقیق عناصر غذایی هستیم. بسترهای کشتی مناسب این برنامه عبارتند از کوکوپیت، پیت، آمیخته کوکوپیت و پرلایت و یا راکوول می باشد ولی باید توجه داشت در بسترهای ترکیبی حداقل نصف و یا بیشتر بستر را مواد آلی مانند کوکوپیت و یا پیت تشکیل بدهد.

این برنامه مخصوص کاشت پائیزه خیار گلخانه ای به صورت هیدروپونیک است در صورتی که شما قصد انجام کاشت خاکی و یا کاشت بهاره خیار را دارید توصیه می شود از برنامه کودی مخصوص کاشت خاکی و یا بهاره استفاده نمائید.

شما می توانید نمونه فرمول غذایی خیار گلخانه ای را در زیر مشاهده نمائید اما مقادیر کودها در این نمونه همه 0000 در نظر گرفته شده جهت دانلود و دریافت مقادیر صحیح این کودها لطفا این فایل را خریداری نمائید.

 

برنامه کودی خیار هیدروپونیک کاشت پائیزه
برنامه کودی خیار هیدروپونیک کاشت پائیزهاین محلول غذایی مخصوص کاشت هیدروپونیک خیار گلخانه ای می باشد. بسترهای کشتی مناسب این برنامه عبارتند از کوکوپیت، پیت، آمیخته کوکوپیت و پرلایت و یا راکوول می باشد ولی باید توجه داشت در بسترهای ترکیبی حداقل نصف و یا بیشتر بستر را مواد آلی مانند کوکوپیت و یا پیت تشکیل بدهد. این برنامه مخصوص کاشت پائیزه خیار گلخانه ای به صورت هیدروپونیک است در صورتی که شما قصد انجام کاشت خاکی و یا کاشت بهاره خیار را دارید توصیه می شود از برنامه کودی مخصوص کاشت خاکی و یا بهاره استفاده نمائید.
توضیحات بیشتر
قیمت : 89000 تومان

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

اشتراک
0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • حمید

  چهارشنبه 16 فروردين 1396 - حدود 3 سال قبل

  خیلی خوب بود کاش برنامه های کودی گل های شاخه بریده رو هم اضافه کنید.

 • حمیدرضا گلکار

  پنج شنبه 29 تیر 1396 - حدود 2 سال قبل

  سلام سایتتون عالیه

 • رضا

  یکشنبه 05 خرداد 1398 - حدود 1 سال قبل

  سلام من یه حیاط یک مترو سی سانتی متری به طول هفت متر دارم میخواستم یه کاشت پاییزه خیار داشته باشم اگر به موفقیت رسیدم در وسعت زیادتری ادامه بدهم ایا با خرید این بسته کامل میتوانم خودم بدون کمک گرفتن از کسی انجامش بدم یانه ممنون میشم کمکم کنید

 • در پاسخ به: رضا یکشنبه 27 مرداد 1398 - حدود 9 ماه قبل

  با سلام خدمت اقا رضا
  دقت بفرمائید اینجا فقط برنامه کودی مخصوص کاشت گلخانه ای ارائه میشه و تنها در مورد تغذیه اصولی خیار این برنامه ارائه شده است. شما اگر در مورد کاشت در فضای باز و یا در مورد سایر عوامل پرورش مانند نور، دما، رطوبت و ... سوالی دارید باید از منابع دیگر پیدا نمائید، در واقع اینجا به صورت تخصصی برنامه کودی ارائه می شود.
  با تشکر

چرا برنامه های کودی سوسن گل را انتخاب کنیم؟

برنامه ها و توصیه های کودی سوسن گل از منابع علمی و دقیق استخراج شده است.توصیه های کودی سوسن گل بر پایه کودهای در دسترس، ارزان و با گرید کشاورزی تنظیم شده است.برنامه های کودی در سوسن گل توسط متخصصان علوم تغذیه گیاهی تهیه و تنظیم می شود. 

مشاوره برنامه کودی باغ و گلخانه

 واتساپ: 09038928600

info@soosangol.ir