فرمول غذایی یا برنامه کودی برای گوجه فرنگی که گیاهی نسبتا حساس به تغذیه هست تقریبا ضروری است. شما باید قبل از کاشت و تولید گوجه فرنگی گلخانه ای حتما اقدام به تهیه فرمول غذایی گوجه فرنگی نمائید تا از همان ابتدای کاشت بر اساس اصول صحیح تغذیه جلو رفته و علاوه بر افزایش عملکرد و تولید محصول با کیفیت عمر بوته های خود را افزایش داده و مدت زمان بیشتری از بوته ها گوجه بگیرید و در واقع دوره کشت را طولانی تر می کنید.

این فرمول غذایی مخصوص کاشت خاکی گوجه فرنگی گلخانه ای در فصل پائیز - زمستان است. گاهی ممکن است برای شما سوال پیش آید که خاک ها با هم دیگر فرق دارد بله حرف شما درست است ولی این برنامه بر اساس یک میانگین و بر مبنای خاک لوم و شنی لومی تهیه شده که عموما یک گلخانه دار چنین خاکی در گلخانه خود فراهم دارد ولی در عین حال اگر زمین شما دارای چنین خاکی نیست نگران نباشید باز هم استفاده کردن از این برنامه برای شما بسیار مفید است و جای نگرانی نیست.

شما می توانید نمونه برنامه غذایی گوجه فرنگی گلخانه ای را در زیر مشاهده نمائید اما مقادیر کودها در این نمونه همه 0000 در نظر گرفته شده جهت دانلود و دریافت مقادیر صحیح این کودها لطفا این فایل را خریداری نمائید.

 

 

برنامه کودی گوجه فرنگی گلخانه ای مخصوص کاشت خاکی پائیزه
برنامه کودی گوجه فرنگی گلخانه ای مخصوص کاشت خاکی پائیزهاین محلول غذایی مخصوص کاشت خاکی گوجه فرنگی گلخانه ای میباشد. این فرمول غذایی مناسب کاشت در خاک های لومی و شنی لومی و یا نزدیک به این دو می باشد. این برنامه کودی مخصوص کاشت پائیزه گوجه فرنگی گلخانه ای در خاک است، در صورتی که شما قصد انجام کاشت هیدروپونیک و یا کاشت بهاره گوجه را دارید توصیه میشود از برنامه کودی مخصوص کاشت هیدروپونیک و یا بهاره استفاده نمائید.
توضیحات بیشتر
قیمت : 189000 تومان

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

اشتراک
0
  • اولین نظر را شما بدهید

چرا برنامه های کودی سوسن گل را انتخاب کنیم؟

برنامه ها و توصیه های کودی سوسن گل از منابع علمی و دقیق استخراج شده است.توصیه های کودی سوسن گل بر پایه کودهای در دسترس، ارزان و با گرید کشاورزی تنظیم شده است.برنامه های کودی در سوسن گل توسط متخصصان علوم تغذیه گیاهی تهیه و تنظیم می شود. 

شماره تماس: 09038928600

info@soosangol.ir