فرمول غذایی یا برنامه کودی برای گوجه فرنگی که گیاهی نسبتا حساس به تغذیه هست تقریبا ضروری است. شما باید قبل از کاشت و تولید گوجه فرنگی گلخانه ای حتما اقدام به تهیه فرمول غذایی گوجه فرنگی نمائید تا از همان ابتدای کاشت بر اساس اصول صحیح تغذیه جلو رفته و علاوه بر افزایش عملکرد و تولید محصول با کیفیت عمر بوته های خود را افزایش داده و مدت زمان بیشتری از بوته ها گوجه بگیرید و در واقع دوره کشت را طولانی تر می کنید.

این فرمول غذایی مخصوص کاشت هیدروپونیک گوجه فرنگی گلخانه ای در بستر کاشت مواد آلی مانند کوکوپیت و پیت است. دقت داشته باشید اگر از آمیخته ای از مواد بستری مانند کوکوپیت و پرلیت استفاده می کنید در صورتی که بیش از 50 درصد مواد بستری شما را مواد آلی مانند کوکوپیت تشکیل می دهد این فرمول غذایی مناسب کار شما است ولی اگر بیش از 50 درصد مواد بستری شما را مواد معدنی مانند پرلایت تشکیل می دهد باید از برنامه کودی مخصوص بسترهای مواد معدنی مانند پرلیت استفاده نمائید.

شما می توانید نمونه برنامه غذایی گوجه فرنگی گلخانه ای را در زیر مشاهده نمائید اما مقادیر کودها در این نمونه همه 0000 در نظر گرفته شده جهت دانلود و دریافت مقادیر صحیح این کودها لطفا این فایل را خریداری نمائید.

 

 

فرمول غذایی گوجه فرنگی گلخانه ای (کاشت هیدروپونیک در کوکوپیت)
فرمول غذایی گوجه فرنگی گلخانه ای (کاشت هیدروپونیک در کوکوپیت)این محلول غذایی مخصوص کاشت هیدروپونیک گوجه فرنگی گلخانه ای می باشد. این برنامه غذایی مناسب کاشت در بسترهای مواد آلی مانند پیت و کوکوپیت و ...می باشد. هنگامی که از آمیخته مواد آلی و مواد معدنی مانند کوکوپیت و پرلیت برای بستر استفاده می کنید در نظر داشته باشید که اگر بیش از 50 درصد از مواد بستری را مواد آلی مانند کوکوپیت تشکیل می دهد از فرمول غذایی مخصوص بسترهای مواد آلی استفاده نمائید و اگر بیش از 50 درصد مواد بستری شما را مواد معدنی تشکیل می دهد از برنامه کودی مخصوص بسترهای مواد معدنی مانند پرلیت استفاده نمائید.
توضیحات بیشتر
قیمت : 189000 تومان

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

اشتراک
0
  • اولین نظر را شما بدهید

چرا برنامه های کودی سوسن گل را انتخاب کنیم؟

برنامه ها و توصیه های کودی سوسن گل از منابع علمی و دقیق استخراج شده است.توصیه های کودی سوسن گل بر پایه کودهای در دسترس، ارزان و با گرید کشاورزی تنظیم شده است.برنامه های کودی در سوسن گل توسط متخصصان علوم تغذیه گیاهی تهیه و تنظیم می شود. 

شماره تماس: 09038928600

info@soosangol.ir